Kurumsal

Toptan tesbih, kokulu tesbih, 33 lük tesbih, 99 luk tespih,  desenli tebih, boncuk

Toptan plastik Tesbih ve boncuk üretimini sağlayan Konya’nın önde gelen kuruluşlarındanız. Üretimde kullanılan plastik malzemeler kesinlikle geri dönüşüm maddeleri değildir. Hammaddemiz 1.sınıf plastik malzemedir.

Gül kokulu tesbih, kokulu tesbih, çeşitli renklerde tesbih ve boncuk üretimini modern makinalarımızla üretmekteyiz. Hac ve umre ziyaretlerinizden sonra hediyelik olarak dağıtılacak 99’luk ve 33’lük teşbihlerinizi ekonomik fiyatlarla toptan olarak sağlamaktayız.

Ürünlerimizin satışını toptan veya kilo ile tesbih şeklinde sunmaktayız.

Hac malzemeleri ve kasetçilik üzerine faaliyet gösteren Şura Hac Malzemeleri, uzun süredir hediyelik tesbihleri Konya’da kendi fabrikasında üretmektedir. Akrilik ve kristal malzemeden yapılan boncuklar, çeşitli renk ve desenler verildikten sonra çuvallara doldurularak isteyen ev hanımlarının evlerine bırakılmaktadır. Ev hanımları, çuvallarla kendilerine getirilen boncukları ücret karşılığında ipe dizerek tespih haline getirmektedir. Konya’nın dört bir yanındaki yaklaşık 40 eve çuvallarla tespih boncuğu dağıtılmaktadır.

Akrilik ve kristal malzemenin tespih haline getirilmesi; Kristal malzemeyi boya ile renklendirdikten sonra içinde kalıpları bulunan döküm makinesine yerleştirilir. Bu makine, kristali yüksek ısıda eriterek kalıba basmaktadır. Toptan tesbih, kokulu tesbih, 33 lük tesbih, 99 luk tespih,  desenli tebih, boncuk Tespih boncukları makineden çıkarıldıktan sonra temizlenip çuvallara dolduruluyor. Dizilen tesbihler paketlenip toptan olarak satışa hazır hale getirilir. Günde ortalama olarak 15 bin hediyelik tespih üretimi yapılmaktadır.Tespihin daha çok hac mevsimi ve umre döneminde satılmasına karşılık, taleplerin karşılanabilmesi için üretim yıl boyunca sağlanmaktadır. Müşterilerimizin talepleri karşılamak için stoklarımızı her an güncel tutmaktayız.

Misyonumuz

Konya ŞuraPlastik San. Tic.Ltd.Şti. olarak sektörün ihtiyacı olan tesbih çeşitlerini üretmektedir. Kokulu tesbih, Desenli tesbih, 99'luk tesbih ve 33'luk tesbih türleri ile toptan satışı sağlanmaktadır. Satışlarımızı toptan tesbih ve boncuk olarak sunmaktayız.

Vizyonumuz

Amacımız toptan tesbih ihtiyacını en hızlı şekilde sağlamak ve tesbih çeşitlerini talepler doğrultusunda üretmektir. Üretimdeki kaliteyi 1. sınıf geri dönüşümsüz plastik ile gerçekleştirmekteyiz. Tesbih ihtiyacını karşılamaktan ziyade doğru ve kaliteli ürünleri halkımıza ulaştırmaktır. Kokulu ve desenli tesbih çeşitlerimiz, değerlerimize ayrıcalık katacağını düşünmekteyiz.

©Copyright 2017 - Tüm hakları ŞuraPlastik Ltd. Şti. ne aittir.
konya reklam ajansı, konya da reklam ajansı web tasarım, kalolog, kurumsal imaj, dijital medya, sosyal medya yönetimi Toptan tesbih, kokulu tesbih, 33 lük tesbih, 99 luk tespih,  desenli tebih, boncuk Toptan tesbih, kokulu tesbih, 33 lük tesbih, 99 luk tespih,  desenli tebih, boncuk Toptan tesbih, kokulu tesbih, 33 lük tesbih, 99 luk tespih,  desenli tebih, boncuk